Captaincy Team Honour Board

 

Year
Girl Captain
Boy Captain
Girl Vice Captain
Boy Vice Captain
Senior Leader(s)
1970-1978 Captain & School  Council rotation
1979  L. Burnes  D. Field  L. Pickering  J. Payne
1980  C. Murphy  T. Levi  D. Keighley  K. Thompson
1981  S. Donnelly  W. Redwood  A. Hurst  J. Gerrard
1982  K. Whelan  K. Gerrard  S. Wall  D. Knowles
1983  K. Payne  G. Argiropoulos  J. Goodyer  S. Higgins
1984  D. Begg  G. Stephens  J. Crewes  I. Flack
1985  K. Wilson  A. Williams  A. McWilliams  J. Richardson
1986  M. Philpott  A. Collis  S. Hayward  K. Thompson
1987  T. Brooks  M. Ethell  L. Quigley  S. Audet
1988  A. Thomas  A. Rose  N. Foster  D. Lonsdale
1989  L. Flack  G. Olufson  S. Freeman  G. Pollard
1990  J. Bright  D. Rose  S. Fletcher  D. Johnson
1991  T. Gigg  M. Philpott  L. Riley  J. Straker
1992  L. Freeman  B. Garwood  M. Psaltis  M. Williams
1993  M. Hill  L. Iemma  D. Riley  S. Kay
1994  G. BlakeR. Talbot  G. Liddell  R. Talbot    J. Proctor  R. Kent
1995  N. Smith  L. Bertram  E. Kent  J. Nataly
1996  C. Jamos  S. Allingham  N. Cowley  R. Salem
1997  J. Chappelow  G. Osmand  S. Allen  S. Dalley
1998  E. Lewis  A. Kent  S. Putikis  S. Ratcliffe
1999  S. Karim  S. Conroy  K. Sowden  W. Clift
2000  A. Jamos  N. Workman  A. Burgess  A. Constantinidis
2001  N. Mikhail  F. Lim  L. Scott  M. Chalker
2002  S. Alexander  T. Atlee  G. Siokos  D. Allen
2003  K. Belova  A. Chalker  L. Mikhail  J. Seeto
2004  A. Ibrahim-Bennett  A. Moussa  R. Hunt  J. Russell
2005  L. Manning  A. Bilajac  A. King  D. Anderson
2006  K. McCulloch  J. Bayot  L. Diver-Tuck  B. Robins
2007  M. Moussa  A. Rhodes  A. Paterson  P. Haddock
2008  G. Vale  S. Manning  J. Loizou  M. Feros
2009  S. Flynn  H. Cartwright  J. Snape  D. Wallace
2010  K. Marshall  B. Daley  J. Nash  L. Orr
2011  L. Gazy  B. Sheedy  S. Furka V. Kutcher
2012 S. Chapman Y. Tstathas C. Celik M. Redston G. Brown
N. Knox
2013 H. Green T. Hausman T. Aiken R. Orr S. Barkman
P. Psaradellis
T. Stephens
 L. Glover-Sakoua
2014  A. Lie  J. Redston
 T. Hamam
 S. Christie
 M. Josh
 P. Charleston
2015  E. Stephens
 N. Kumsiashvili  C. Kuhar
 L. Abbott
 C. Robinson
 O. Wathen
2016  A. Scarini  M. Yates
 L. Comino
 T. Bennett  J. Comino


 J. Johnston-Hedley
2017  C. English-White  P.Isaac  G. Fernandez  A. Oluk  M. Charleston
 H. Diviney
A. Lorenz
L. Redston
G. Wathen
2018